Přeskočit na obsah

jsme profesionálové
a jsme tu pro vás

KDO JSME
A CO DĚLÁME?

King Wolf je profesionální detailingové studio zabývající se péčí o auta. Naší prioritou je poskytování služeb nejvyšší kvality a zajištění maximální spokojenosti našich zákazníků s důrazem na detail.

Zabýváme se širokou škálou služeb, jako mytí a čištění aut, oprava a leštění laků, nanášení vosků a keramických povlaků a lepení fólií typu PPF.

Dále se zabýváme komplexním zakázkovým přešíváním a prošíváním čalouněných interiérů nejenom automobilů, ale i lodí, letadel, čtyřkolek, motocyklů, sněžných skútrů a jiných dopravních prostředků. Současně prodáváme luxusní detailingovou autokosmetiku, kterou nabízíme jak v naší kamenné prodejně, tak i on-line.

KDE NÁS NAJDETE?

V roce 2020 jsme se rozhodli expandovat z King Wolf do České Republiky a stvořit jedno z nejluxusnějších Detailingových center, které bude nabízet široké spektrum služeb pod jednou střechou.

Z toho důvodu vznikla společnost King Wolf s.r.o. která se nachází v Ostravě na Ul.Lihovarská 689/40a v Contera parku v budově Antracit House. Tahle nová překrásná budova z velice modernímy prostory, byla tou nejlepší volbou pro tenhle projekt. Umístění budovy je na pokraji Ostravy z výbornou dostupností  jak z centra tak okolních měst. Bezproblemové parkování je zajištěno přímo před budovou kde máme zarezervovných 5 míst pro naše klienty.

Detailing centrum se rozléhá téměř na 400m2 rozdělených do 2 pater s velkou vstupní halou.

Z toho:

-200m2 tvoří Detailingové  studio kde se nachází 1 vnitřní myčka a 4 pracovní sekce pro realizaci služeb.

-100m2 pokrývá kamenná prodejna autokosmetiky a showroom pro ukázkové přešívání interiéru vozidel a kuchynka se sociálním zabezpečením.

-100m2 se nachází v 2 patře budovy kde je  VIP místnost z dětským koutkem a kanceláře firmy.

PROČ PRÁVĚ
KING WOLF?

Stejně jako je Vaším záměrem vybrat si luxusní hotel s nadstandardními službami, je záměrem společnosti King Wolf poskytnout tu nejlepší možnou péči Vašemu autu.

Ono je totiž při současném uspěchaném způsobu života Vaším nepostradatelným pomocníkem a trávíte v něm spoustu času, ať už chcete nebo ne.

O tom, zda se nám náš záměr vydařil, se můžete přesvědčit sami.

Těšíme se na Vás!

Zasílání novinek