Přeskočit na obsah

Vášeň přináší
profesionalitu

Profesionalita
přináší kvalitu…

Kůže

KŮŽE

KOŽENÉ ČALOUNĚNÍ NA INDIVIDUÁLNÍ OBJEDNÁVKU

 

Úprava interiéru v King Wolf s.r.o. je synonymem jistoty nejvyšší kvality provedení, elegance, luxusu a pohodlí. Profesionalita, péče a pozornost k detailům – to jsou zásady, kterými se řídíme od počátku podnikání.

Kožené čalounění provádíme výhradně ze vzácných materiálů té nejlepší třídy. Nabízíme širokou škálu možností personalizace. Uskutečňujeme přání a individuální preference našich Zákazníků a zároveň poskytujeme odborné poradenství a pomoc.

 

V nabídce máme mnoho barev a druhů 100% přírodních automobilových kůží a širokou škálu barev originální Alcantry – exkluzivního materiálu používaného v nejlepších verzích automobilové výbavy.

Více než 16 předváděcích křesel RECARO v různých barevných provedeních a vzorech šití usnadňuje provedení finálního rozhodnutí v záležitosti výběru čalounění.

Existuje možnost platné vizualizace projektů. Kontrastní švy působící jako magnet pro oči nebo diskrétní nadčasová elegance? Volba je na Vás.

Nabízíme kompletní úpravu interiéru v kůži či Alcantře, Věnujeme se lemováním takových elementů, jako např.:

– přední sedadla,
– zadní sedadla,
– dveřní výplně,
– palubní desky,
– stropní obložení,
– volanty,
– zvedáky,
– obložení a koberce,
– motocyklová sedadla,
– dětské automobilové sedačky.

Na každém prvku můžeme provést výšivky či vyražení.

Provádíme také vyhřívání sedadel montáž topných podložek do každého auta, oprava kožených čalounění a modelování, profilování tvaru sedadel.

Je to pouze náčrt námi poskytovaných služeb, s radostí přijímáme také jiné netypické zakázky v oblasti úpravy interiérů.

NAŠE NABÍDKA

KING WOLF KANCELÁŘSKÁ ŽIDLE FERRARI DAYTONA

Kancelářská židle na kolečkách s anatomickým tvarováním, pneumatickou regulací výšky a nastavitelnými opěrkami.Židle je přešitá kvalitní pravou kůži typu Nappa, její elegatní nadčasový vzhled dodáva židly bezkonkurenční podobu, která nemá na našem trhu obdoby.Židle byla šitá přesně na míru dle přáni zákaznika.

CENA OD: 45 000 KČ

KING WOLF KANCELÁŘSKÁ ŽIDLE BRABUS

Kancelářská židle na kolečkách s anatomickým tvarováním, pneumatickou regulací výšky a nastavitelnými opěrkami. Židle je přešitá kvalitní pravou kůži typu Nappa, její elegatní nadčasový vzhled dodáva židli bezkonkurenční podobu, která nemá na našem trhu obdoby. Židle byla šitá přesně na míru dle přání zákazníka.

CENA OD: 39 000 KČ

KING WOLF KANCELÁŘSKÁ ŽIDLE MASERATI

Kancelářská židle na kolečkách s anatomickým tvarováním, pneumatickou regulací výšky a nastavitelnými opěrkami.Židle je přešitá kvalitní pravou kůži typu Nappa, její elegatní nadčasový vzhled dodáva židly bezkonkurenční podobu, která nemá na našem trhu obdoby.Židle byla šitá přesně na míru dle přáni zákaznika.

CENA OD: 39 000 KČ

KING WOLF KANCELÁŘSKÁ ŽIDLE JAVA

Kancelářská židle na kolečkách s anatomickým tvarováním, pneumatickou regulací výšky a nastavitelnými opěrkami. Židle je přešitá kvalitní pravou kůži typu Nappa, její elegatní nadčasový vzhled dodáva židli bezkonkurenční podobu, která nemá na našem trhu obdoby. Židle byla šitá přesně na míru dle přání zákazníka. V židli je zabudované vyhřívaní, které je napájene moto baterií.

CENA OD: 43 000 KČ

KING WOLF KANCELÁŘSKÁ ŽIDLE BUGATTI

Kancelářská židle na kolečkách s anatomickým tvarováním, pneumatickou regulací výšky a nastavitelnými opěrkami. Židle je přešitá kvalitní pravou kůži typu Nappa, její elegatní nadčasový vzhled dodáva židly bezkonkurenční podobu, která nemá na našem trhu obdoby. Židle byla šitá přesně na míru dle přání zákazníka.

CENA OD: 39 000 KČ

KING WOLF KANCELÁŘSKÁ ŽIDLE FERRARI

Kancelářská židle na kolečkách s anatomickým tvarováním, pneumatickou regulací výšky a nastavitelnými opěrkami.Židle je přešitá kvalitní pravou kůži typu Nappa, její elegatní nadčasový vzhled dodáva židly bezkonkurenční podobu, která nemá na našem trhu obdoby.Židle byla šitá přesně na míru dle přáni zákaznika.

CENA OD: 42 000 KČ

KING WOLF KANCELÁŘSKÁ ŽIDLE MERCEDES

Kancelářská židle na kolečkách s anatomickým tvarováním, pneumatickou regulací výšky a nastavitelnými opěrkami.Židle je přešitá kvalitní pravou kůži typu Nappa, její elegatní nadčasový vzhled dodáva židli bezkonkurenční podobu, která nemá na našem trhu obdoby. Židle byla šitá přesně na míru dle přání zákazníka. V židli je zabudovaná vantilace, která je napájena moto baterií.

CENA OD: 49 000 KČ

KING WOLF KANCELÁŘSKÉ KŘESLO MERCEDES S

Vlastnosti:

  • Barva kůže žlutá: Giallo Quercus Lamborghini Nappa
  • Druh kůže: býkovina
  • Barva kůže hnědá: Cognac Nappa
  • Druh kůže: hovězina
  • Vzor přešití: Mercedes S
CENA OD: 42 000 KČ

KING WOLF SPORTOVNÍ SEDAČKA Č.2

Sportovní sedačka z pravé hovězí kůže. Sedačka byla navrhnuta na míru dle přání klienta. Boky zlaté s černým středem s kombinací nitě na kontrast barvy. Sedačka má ocelovou konstrukci bez homologace. Součástí sedačky jsou nastavitelné pojezdy.

CENA OD: 26 000 KČ

KING WOLF SPORTOVNÍ SEDAČKA Č.3

Sportovní sedačka z pravé kůže typu Nappa. Sedačka byla navrhnuta na míru dle přání klienta. Boky tmavě zelené, střed světle zelený s kombinací nitě na kontrast barvy. Sedačka má ocelovou konstrukcí bez homologace. Součástí sedačky jsou nastavitelné pojezdy.

CENA OD: 31 000 KČ

KING WOLF SPORTOVNÍ SEDAČKA Č.4

Sportovní sedačka z pravé kůže. Sedačka byla navrhnuta na míru dle přání klienta. Boky červené, střed černý s kombinací nitě na kontrast barvy. Sedačka má ocelovou konstrukcí bez homologace. Součástí sedačky jsou nastavitelné pojezdy.

CENA OD: 26 000 KČ

KING WOLF SPORTOVNÍ SEDAČKA Č.6

Sportovní sedačka z pravé hovězí kůže v kombinaci s Alcantrou.Sedačka byla navrhnuta na míru dle přání klienta.Boky fialové z alcantry s koženým černým středem v kombinací nitě na kontrast barvy.Sedačka má ocelovou konstrukci bez homologace.Součástí sedačky jsou nastavitelné pojezdy.

CENA OD: 28 000 KČ

KING WOLF SPORTOVNÍ SEDAČKA Č.5

Sportovní sedačka z pravé hovězí kůže v kombinaci s Alcantrou. Sedačka byla navrhnuta na míru dle přání klienta. Boky bílé se zlatým středem s kombinací nitě na kontrast barvy. Sedačka má ocelovou konstrukci bez homologace. Součástí sedačky jsou nastavitelné pojezdy.

CENA OD: 29 000 KČ

KING WOLF SPORTOVNÍ SEDAČKA Č.1

Sportovní sedačka z pravé hovězí kůže v kombinaci s Alcantrou. Sedačka byla navrhnuta na míru dle přání klienta. Boky černé s červeným středem s kombinací nitě na kontrast. Sedačka má ocelovou konstrukcí bez homologace. Součástí sedačky jsou nastavitelné pojezdy.

CENA OD: 29 000 KČ

Realizace

LETADLO BEECHCRAFT BARON

MOTOROVÝ ČLUN

PORSCHE CAYENNE TURBO S

ŠKODA SUPERB

DĚTSKÁ SEDAČKA RECARO

CHEVROLET CORVETTE 1958

BELL 420

ASTON MARTIN VANTAGE ROADSTER

LAMBORGHINI GALLARDO

ROLLS-ROYCE WRAIT

PORSCHE CAYENNE

NISSAN 350Z

MERCEDES GLE

MERCEDES G 700 BRABUS

MERCEDES C CLASS

BMW 4 GRAN COUPE

G CLASS – BRABUS

FORD MUSTANG

HUMMER H2

NAVŠTIVTE
NÁŠ
SHOWROOM

Profesionální detailing

Od roku 2013 nám pod rukama projelo celkem 2 879 automobilů a motorek a jsme velmi pyšní na práci,
kterou jsme na nich odvedli a Vaše přízeň nám dává za pravdu.

Vnější mytí


1486

Péče o interiér


2201

Renovace laku


897

Keramická ochrana


653

SLUŽBY / KERAMICKÁ OCHRANA

vyplatí se investovat
do automobilu?

Vaše auto není jen dopravní prostředek. Je to také vaše vizitka, splněný sen a vášeň. Pokud chcete, aby vaše auto vypadalo jako nové po mnoho let – nechte to na nás. King Wolf je profesionální Detailingové studio v Ostravě.
Co děláme? Specializujeme se na péči o auto a ochranu keramickými nátěry, bezbarvými ochrannými fóliemi PPF a restaurováním laků. Děláme auta jedinečnými díky pečlivě vybraným materiálům, zabezpečení laku, dodáváme mu výjimečný lesk nebo čistotu uvnitř vozu.

Zasílání novinek